Dotaz: Děláte i servis u zákazníka?

Odpověď: Ano, řešíme i opravy přímo u zákazníka. Technik na místě zhodnotí závažnost opravy a buď zařízení opraví na místě, nebo si ho v případě vážnější poruchy odveze a v co nejkratším termínu doveze nazpět.

Dotaz: Jak je to s otevírací dobou a kde vás najdeme?

Odpověď: Otevírací doba prodejny ve Šluknově je v kolonce kontakt, stejně tak adresa prodejny (IT Shop). Pobočka v Rumburku se stará převážně o servis zařízení, servis u zákazníka, případně individuální prodej. Pracovní doba je zde dle domluvy (na telefonu, emailu nebo facebooku – IT Technik), adresu najdete taktéž v kontaktech. 

Dotaz: Mám rozbitý notebook, musím ho donést na diagnostiku k vám na provozovnu?

Odpověď: Některé závady se dají diagnostikovat i na dálku. Pokud je pro vás problém zařízení donést na naši provozovnu, tak v ideálním případě nafoťte štítek, kde je uveden model zařízení, vyfoťte závadu a co nejlépe ji popište. Fotografie můžete zaslat na email, nebo na facebook, technik s vámi závadu prodiskutuje a zhodnotí a nabídne nejlepší postup řešení.

Dotaz: Mám velmi drahý telefon, spadl mi na zem a oprava bude stát několik tisíc, zrovna nemám hotovost a musel bych si na opravu našetřit. Lze opravit telefon na splátky?

Odpověď: Ano, jsme partnerem splátkové společnosti Cofidis a je možné zařídit splátky na opravu i prodej. Stačí vám k tomu dva doklady totožnosti.

Dotaz: Chci si koupit nový telefon a rád bych vám nechal na protiúčet svůj starý. Bylo by to možné?

Odpověď: Ano, rádi od vás telefon vezmeme na protiúčet.

Dotaz: Vykupujete i staré notebooky a telefony?

Odpověď: Ano, vezměte zařízení na provozovnu, popřípadě ho nafoťte a vypište parametry. Technik s vámi rád zkonzultuje aktuální hodnotu zařízení.

Dotaz: Mám rozbitý notebook, už jsem ho měl na opravě jinde, ale řekli mi, že je neopravitelný. Má cenu se tím ještě zabývat?

Odpověď: Každá firma má svoje specifické diagnostické nástroje a možnosti. Pokud se někde oprava nepodařila, není jisté, že zařízení opravdu nejde opravit. U nás NEPLATÍTE za diagnostiku, takže zařízení můžete donést na provozovnu a technik se na něj rád bezplatně podívá. Platíte až v případě, že se oprava nakonec podaří.